Pedagógiai és Pszichológiai Intézet - Szombathely

Cím: 9700 Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4. II. em.
Telefon: + (36-94) 504-429
E-mail: ppi@ppk.elte.hu
Honlap: https://ppi.ppk.elte.hu/


Oktatók, kutatók

Antal Sándor egyetemi adjunktus
Mellék: +(36-94) 504-327
Szoba: A238
E-mail: antal.sandor@ppk.elte.hu
Holecz Anita egyetemi tanársegéd
Mellék: + (36-94) 504-426
Szoba: A239-B
E-mail: holecz.anita@ppk.elte.hu
Dr. Koós Ildikó egyetemi adjunktus
Mellék: + (36-94) 504-422
Szoba: A242
E-mail: koos.ildiko@ppk.elte.hu
Langerné dr. Buchwald Judit egyetemi adjunktus
Mellék: + (36-94) 504-327
Szoba: A238
E-mail: buchwald.judit@ppk.elte.hu
Molnár Béla egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-424
Szoba: A240
E-mail: molnar.bela@ppk.elte.hu
Némethné Tóth Ágnes habilitált egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-442
Szoba: A239
E-mail: toth.agnes@ppk.elte.hu
Pachner Orsolya Csilla egyetemi adjunktus
Mellék: + (36-94) 504-327
Szoba: A238
E-mail: pachner.orsolya@ppk.elte.hu
Pergelné Dr. Remete Eszter egyetemi adjunktus
Mellék: + (36-94) 504-392
Szoba: A238
E-mail: pergelne.remete.eszter@ppk.elte.hu
Ritter Andrea egyetemi tanársegéd
Mellék: + (36-94) 504-426
Szoba: A239-B
E-mail: ritter.andrea@ppk.elte.hu
Simon Katalin egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-427
Szoba: A241
E-mail: simon.katalin@ppk.elte.hu
Velics Gabriella egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-327
Szoba: A238
E-mail: velics.gabriella@ppk.elte.hu
Vincze Szilvia egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-324
Szoba: A239
E-mail: vincze.szilvia@ppk.elte.hu