Pedagógiai és Pszichológiai Intézet - Szombathely

Cím: 9700 Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4. II. em.
Telefon: + (36-94) 504-429
E-mail: ppi@ppk.elte.hu
Honlap: https://ppi.ppk.elte.hu/
Facebook: https://bit.ly/ELTE-PPK_Pedagogiai-es-Pszichologiai-Intezet-Szombathely


Vezetés

Dr. Koós Ildikó mb. intézetigazgató, egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-422
Szoba: A242
E-mail: koos.ildiko@ppk.elte.hu

Munkatársak

Kovácsné Tóth Tímea intézeti ügyintéző
Telefon/Mellék: + (36-30) 120-2162; + (36-94) 504-429
Szoba: A240
E-mail: kovacsne.toth.timea@ppk.elte.hu

Oktatók, kutatók

Aranyi Gábor egyetemi adjunktus
Szoba: E1
E-mail: aranyi.gabor@ppk.elte.hu
Écsi Júlia egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-352
Szoba: E3
E-mail: ecsi.julia@ppk.elte.hu
Gáspár Mihály professor emeritus
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-435
Szoba: E6
E-mail: gaspar.mihaly@ppk.elte.hu
Holecz Anita egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-426
Szoba: E7
E-mail: holecz.anita@ppk.elte.hu
Krekó Kata egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-352
Szoba: E3
E-mail: kreko.kata@ppk.elte.hu
Langerné dr. Buchwald Judit egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-612
Szoba: A239-A
E-mail: buchwald.judit@ppk.elte.hu
Molnár Béla egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-424
Szoba: A240
E-mail: molnar.bela@ppk.elte.hu
Nagy Beáta Magda egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-352
Szoba: E3
E-mail: nagy.beata@ppk.elte.hu
Némethné Tóth Ágnes habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-442
Szoba: A239
E-mail: toth.agnes@ppk.elte.hu
Pachner Orsolya Csilla egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-94) 519-610
Szoba: E5
E-mail: pachner.orsolya@ppk.elte.hu
Pergelné Dr. Remete Eszter egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: + (36-94) 519-610
Szoba: E5
E-mail: pergelne.remete.eszter@ppk.elte.hu
Ritter Andrea egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-352
Szoba: E3
E-mail: ritter.andrea@ppk.elte.hu
Simon Katalin egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-427
Szoba: A241
E-mail: simon.katalin@ppk.elte.hu
Dr. Velics Gabriella egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-612
Szoba: A239-A
E-mail: velics.gabriella@ppk.elte.hu
Vincze Szilvia egyetemi docens
Telefon/Mellék: + (36-94) 504-611
Szoba: A239-C
E-mail: vincze.szilvia@ppk.elte.hu

Óraadók

Kasos Krisztián doktorjelölt

Doktoranduszok

Simon Adél PhD-hallgató
Szoba: E3