Pedagógiai és Pszichológiai Intézet – Szombathely

Cím: 9700 Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4. II. em.
Telefon: + (36-94) 504-429
E-mail: ppi@ppk.elte.hu
Honlap: https://ppi.ppk.elte.hu/


Vezetés

Dr. Molnár Béla intézetigazgató, egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-424
Szoba: A240
E-mail: molnar.bela@ppk.elte.hu

Munkatársak

Kovácsné Tóth Tímea intézeti ügyintéző
Mellék: + (36-94) 504-429
Szoba: A240
E-mail: kovacsne.toth.timea@ppk.elte.hu

Oktatók, kutatók

Dr. Antal Sándor egyetemi adjunktus
Mellék: +(36-94) 504-327
Szoba: A238
E-mail: antal.sandor@ppk.elte.hu
Gáspár Mihály professor emeritus
Mellék: + (36-94) 504-435
Szoba: A239-C
E-mail: gaspar.mihaly@ppk.elte.hu
Holecz Anita egyetemi tanársegéd
Mellék: + (36-94) 504-426
Szoba: A239-B
E-mail: holecz.anita@ppk.elte.hu
Dr. Koós Ildikó egyetemi adjunktus
Mellék: + (36-94) 504-422
Szoba: A242
E-mail: koos.ildiko@ppk.elte.hu
Langerné Buchwald Judit egyetemi adjunktus
Mellék: + (36-94) 504-327
Szoba: A238
E-mail: buchwald.judit@ppk.elte.hu
Némethné Tóth Ágnes habilitált egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-442
Szoba: A239
E-mail: toth.agnes@ppk.elte.hu
Pachner Orsolya Csilla egyetemi adjunktus
Mellék: + (36-94) 504-327
Szoba: A238
E-mail: pachner.orsolya@ppk.elte.hu
Dr. Simon Katalin egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-427
Szoba: A241
E-mail: simon.katalin@ppk.elte.hu
Dr. Velics Gabriella egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-327
Szoba: A238
E-mail: velics.gabriella@ppk.elte.hu
Dr. Vincze Szilvia egyetemi docens
Mellék: + (36-94) 504-324
Szoba: A239
E-mail: vincze.szilvia@ppk.elte.hu

Óraadók

Iker János c. egyetemi tanár