Harmadik Kor Egyeteme - már szemináriumokkal is várjuk az érdeklődőket

kazy

2017. február 28. -

kazy

A Pedagógia és Pszichológiai Kar Felnőttképzés-kutatási és Tudásmenedzsment Intézete kapcsolódva a nemzetközi trendekhez intenzívebb tanulási lehetőséget kínál a tanulni vágyó nyugdíjas generáció számára: szemináriumok keretei között, interaktív módszerekkel és kiscsoportban nyílik lehetőség egy-egy témakör alaposabb feldolgozására.

A Harmadik Kor Egyeteme előadásai mellett a szemináriumok 10 héten keresztül ugyanazzal az oktatóval és csoporttal, másfél órás időkeretben dolgozzák fel az adott témakör egy-egy aspektusát, kiscsoportban gondolják végig a felmerülő kérdéseket. A kezdeményezés a Nyugdíjasok Budapesti Szövetsége (NYUBUSZ) valamint a Nyugdíjasklubok és Idősek „Életet az éveknek” Országos Szövetsége (Életet az éveknek) támogatását is élvezi.

A 2016/2017 tanév tavaszi félévében a Neveléstudományi Doktori Iskola Andragógiai Programjának doktoranduszai osszák meg tudásukat az érdeklődőkkel.