Folytatódik a Harmadik Kor Egyeteme programsorozat

Kazy Aula

2017. február 22. -

Kazy Aula

Ebben a félévben is folytatódik a Harmadik Kor Egyeteme, az ELTE idősebb generációhoz szóló programsorozata, amellyel azokat szeretnénk megcélozni, akik nyitottak az élethosszig tartó tanulás különböző lehetőségeire. Az előadások kéthetente szerdánként, 14 órától kerülnek megrendezésre.
A tavaszi félév nyitó előadására 2017. február 22-én, szerdán kerül sor a PPK Kazinczy utcai Aulájában. Prof. Dr. Oláh Attila nyitó előadásának címe: A boldogság a pszichológia nézőpontjából.
Professzor úr kutatási területei közé tartozik a stressz és megküzdés, a pszichológiai immunitás, a pozitív pszichológia, a flow élmény elektrofiziológiája, illetve az érzelmi intelligencia. Magyarország boldogságtérképének megalkotása, vagyis a lakosság elégedettségének területi eloszlás szerinti vizsgálata is az ő nevéhez fűződik.
Mindenkit sok szeretettel várunk! Az előadáson való részvétel ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött!
A programsorozat további előadásairól itt tájékozódhat.