Könnyebb tájékozódás az egyetemen

Az MTA Sztaki támogatásával mostantól a Karunkkal kapcsolatos információk könnyebb elérhetősége érdekében letölthetővé vált az UNI@HAND ELTE PPK alkalmazás. Az applikációban minden PPK-val kapcsolatos információ megtalálható, például az épületek elhelyezkedése és a felhasználó adott helyzetétől való távolsága, az oktatók témavezetési lehetőségeikkel kiegészítve, tanulmányi és nemzetközi ügyekkel kapcsolatos információk. Ezen kívül Karunk rendezvényei és hírei is külön menüpontot kaptak, illetve a Hallgatói Önkormányzat tagjai is elérhetőek az alkalmazáson keresztül. Akik a környéken szeretnének ebédelni, esetleg meginni egy kávét, azoknak a "Helyek" menüpont adhat nagy segítséget. Ezen menüponton belül a Kar szolgáltatásaival kapcsolatban is segítséget kaphatnak az érdeklődők (Életvezetési Tanácsadó, Illyés Sándor Szakkollégium vagy a sportolási lehetőségek közül is válogathatnak).

További információk:

2017.01.25.