Illyés Sándor Szakkollégium - vizsganap és diplomaosztó

Június 7-én zajlott az ELTE Illyés Sándor Szakkollégium félévente megrendezendő vizsganapja és diplomaosztó-ünnepsége.

Az eseményt Dr. Varga Katalin nyitotta meg, ezen Lehmann Miklós az ELTE Tanító- és Óvóképző Kar adjunktusa is tiszteletét tette.

A nap első felében a Szakkollégium szakmai műhelyei számoltak be féléves tevékenységükről, melyek prezentálásában minden szakkollégiumi tag részt vett, ami az eseményt nemcsak szakmailag, hanem közösségi szinten is egy tartalmas rendezvénnyé tette. A műhelyek után a végzős szakkollégisták előadásai következtek, akik egyrészt izgalmas kutatási témáikról, másrészt szakkollégiumi életútjukról számoltak be. Az fellépők sorai között, helyett kapott az alumni egy tagja, Kelemen Dávid, és egy mentor Polyecskó Dóra előadása is, melyek színesítették a programot. Előbbi a bűvészet és pszichológia kapcsolatáról szólt, utóbbi pedig a tanodák izgalmas világába igyekezett betekintést nyújtani. Az előadók személyes példákkal, tapasztalatokkal illusztrálták mondandójukat.

Ez után következett a diplomaosztó-ünnepség, melynek keretében a végzős tagok megkapták szakkollégiumi diplomájukat, majd elbúcsúztak diáktársaiktól és tanárjaiktól.

2018.06.29.