PPK-s egyetemisport-sikerek

A Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség április 19-én tartotta éves rendes Közgyűlését a Magyar Sport Házában. A rendezvényen immár hagyományosan, a szervezet által alapított díjakat is kiosztották, amelyek közül kettőt az ELTE PPK oktatói kaptak. Az egyetemi és főiskolai sportért végzett kiemelkedő munkájukért elismerésben részesültek: Janecskó András  (PPK ESI, óraadó)- Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportért Életműdíj és Szepesiné Kreisz Andrea (PPK ESI, testnevelő tanár) - MEFS Hajós Alfréd Aranyplakettje az Egyetemi-Főiskolai Sportért.  A díjátadó utáni napon, április 20-án rendezték a Budapesti Egyetemi Atlétikai Bajnokság  tavaszi fordulóját, amelyet az ELTE nyert. A győztes egyetemi csapat felkészítője a MEFS-életműdíjjal is kitüntetett Janecskó András volt. Köszönjük kollégáink munkáját és gratulálunk az elismerésekhez!

2018.04.24.