Szervezet
Nyomtatható verzió   Tartalom elküldése levélben   Betüméret növelése   Ikonok magyarázata 

Pedagógiai és Pszichológiai Intézet - Szombathely


Elérhetőségek

Cím: 9700 Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4.
Telefon: 94/504-429
Honlap: http://www.ppk.elte.hu/pepsziszh
Email: ppi@ppk.elte.hu


Vezetés

Molnár Béla Ph.D, intézetigazgató, egyetemi docens

Telefon:  94/504-424
Szoba:  A/240
Email:  molnar.bela@ppk.elte.hu

Munkatársak

Kovácsné Tóth Tímea , ügyintéző

Telefon:  94/504-429
Szoba:  A240
Email:  kovacsne.toth.timea@ppk.elte.hu

Oktatók

Némethné Tóth Ágnes PhD, egyetemi docens

Telefon:  94/504-442
Szoba:  A/239
Email:  toth.agnes@ppk.elte.hu

Simon Katalin Ph.D, egyetemi docens

Telefon:  94/504-427
Szoba:  A/241
Email:  simon.katalin@ppk.elte.hu

Velics Gabriella PhD, egyetemi docens

Telefon:  94/504-327
Szoba:  A/238
Email:  velics.gabriella@ppk.elte.hu

Vincze Szilvia Ph.D, egyetemi docens

Telefon:  94/504-324
Szoba:  A/239
Email:  vincze.szilvia@ppk.elte.hu

Antal Sándor Ph.D, adjunktus

Telefon:  94/504-327
Szoba:  A/238
Email:  antal.sandor@ppk.elte.hu

Koós Ildikó Ph.D, adjunktus

Telefon:  94/504-422
Szoba:  A/242
Email:  koos.ildiko@ppk.elte.hu

Langerné Buchwald Judit PhD, adjunktus

Telefon:  94/504-327
Szoba:  A/238
Email:  buchwald.judit@ppk.elte.hu

Csiszár Zsófia, tanársegéd

Telefon:  94/504-324
Szoba:  A/239
Email:  csiszar.zsofia@ppk.elte.hu

Holecz Anita, tanársegéd

Telefon:  94/504-426
Szoba:  A/239-B
Email:  holecz.anita@ppk.elte.hu

Ritter Andrea, tanársegéd

Telefon:  94/504-426
Szoba:  A/239-B
Email:  ritter.andrea@ppk.elte.hu

Óraadók

Gáspár Mihály Ph.D, professor emeritus

Telefon:  94/504-435
Szoba:  A/239-C
Email:  gaspar.mihaly@ppk.elte.hu

Portálkezelői menü Tartalom módosítása
Eseménynaptár
Előző hónap a naptárban 2019 március Következő hónap a naptárban
H Hétfő K Kedd Sz Szerda Cs Csütörtök P Péntek Sz Szombat V Vasárnap
25 26 27 28 1 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
ELTE Logo