Szervezet
   

Klinikai Pszichológia és Addiktológia Tanszék


Elérhetőségek

Cím: 1064 Budapest, Izabella utca 46.
Telefon: (36 1) 461-4500/5601
Fax: (36 1) 461-2695
Email: marko.krisztina@ppk.elte.hu

Vezetés

Demetrovics Zsolt PhD, dékán, tanszékvezető, egyetemi tanár

Telefon:  (36-1) 461-4500/3464
Szoba:  KAZY 102
Email:  demetrovics.zsolt@ppk.elte.hu

Titkárság

Markó Krisztina, tanszéki ügyintéző,

Telefon:  (36-1) 461-2600/5601
Szoba:  408
Email:  marko.krisztina@ppk.elte.hu

Oktatók

Felvinczi Katalin PhD, nemzetközi és pályázati dékánhelyettes, habilitált egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-2600/5646
Szoba:  Izu 127
Email:  felvinczi.katalin@ppk.elte.hu

Németh Dezső PhD, habilitált egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-4500/3565
Szoba:  C/313
Email:  nemeth.dezso@ppk.elte.hu

Schmelowszky Ágoston PhD, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-2600/5686
Szoba:  413
Email:  schmelowszky.agoston@ppk.elte.hu

Logemann, Herman Nico Alexander Phd., tudományos főmunkatárs

Szoba:  416
Email:  alexander.logemann@ppk.elte.hu

Janacsek Karolina PhD, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-2600/3564
Szoba:  Dami C/312
Email:  janacsek.karolina@ppk.elte.hu

Kökönyei Gyöngyi PhD, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-2600/5633
Szoba:  412
Email:  kokonyei.gyongyi@ppk.elte.hu

Kőváry Zoltán Ernő PhD, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-4500/5612
Szoba:  414
Email:  kovary.zoltan@ppk.elte.hu

Kun Bernadette PhD, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-2600/5628
Szoba:  416
Email:  kun.bernadette@ppk.elte.hu

Lajtai László PhD, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-2600/5611
Szoba:  419
Email:  lajtai.laszlo@ppk.elte.hu

Reinhardt Melinda PhD, adjunktus

Telefon:  (36 -1) 461-4500/ 5670
Szoba:  415
Email:  reinhardt.melinda@ppk.elte.hu

Bethlenfalvy Gabriella, tanársegéd

Telefon:  (36-1) 461-2600/5612
Szoba:  414
Email:  bethlenfalvy.gabriella@ppk.elte.hu

Magi Anna, tanársegéd

Szoba:  416
Email:  magi.anna@ppk.elte.hu

Vizin Gabriella, tanársegéd

Szoba:  IZU 419
Email:  vizin.gabriella@ppk.elte.hu

Király Orsolya, tudományos segédmunkatárs

Telefon:  (36-1) 461-2600/5687
Szoba:  417
Email:  kiraly.orsolya@ppk.elte.hu

Vendég oktatók

Kapusi Gyula PhD, mb. óraadó, c. egyetemi docens

Email:  kapusigy@gmail.com

Mészáros Judit PhD, mb. óraadó, c. egyetemi docens

Email:  juditmeszaros@t-online.hu

Verseghi Anna PhD, mb. óraadó, c. egyetemi docens

Email:  verseghianna@gmail.com

Gonda Xénia, mb. óraadó,

Email:  gonda.xenia@med.semmelweis-univ.hu

Jakab Gábor, mb. óraadó,

Email:  jakabg@uzsoki.hu

Kapitány Gábor, mb. előadó

Email:  a.g.kapitany@gmail.com

Kuntsche, Emmanuel, mb. előadó

Email:  ekuntsche@addiction-info.ch

Bucskuné Bartus Zsuzsa, mb. óraadó

Email:  bubazsu@gmail.com

Kiss Enikő, mb. óraadó

Email:  kiss.eniko@pte.hu

ösztöndíjas PhD-hallgató

Bányai Fanni, PhD hallgató,

Email:  fanni.banyai@gmail.com

Bíró Brigitte, PhD hallgató,

Email:  brigittebiro@yahoo.com

Bőthe Beáta, PhD hallgató,

Email:  bothe.bea@ppk.elte.hu

Csáky-Pallavicini Krisztina, PhD hallgató,

Email:  krisztinacsaky@gmail.com

Galambos Attila, PhD hallgató,

Email:  galambos.attila@ppk.elte.hu

Hende Borbála, PhD hallgató,

Email:  hborbala@yahoo.com

Karsai Szilvia, PhD hallgató,

Email:  szilvia.anita.karsaivgmail.com

Kassai Szilvia, PhD hallgató,

Email:  kassaiszilvia04@gmail.com

Kocsel Natália, PhD hallgató,

Email:  knati71@gmail.com

Szabó Edina, PhD hallgató,

Email:  edina0921@gmail.com

Szemenyei Eszter, PhD hallgató,

Email:  szemenyei.eszter@ppk.elte.hu

Zavecz Zsófia, PhD hallgató,

Email:  zaveczzsofi@gmail.com

Zsila Ágnes, PhD hallgató,

Email:  zsilagnes@gmail.com

Forgács Bálint, posztdoktori ösztöndíjas

Telefon:  +361 461 2600 / 5678
Szoba:  313 (IZU)
Email:  forgacs.balint@ppk.elte.hu

Kutatási asszisztens

Mara Richmann,

Telefon:  (36-1) 461-4500/5623
Szoba:  418
Email:  mara.richman@ppk.elte.hu

Hivatali egység

Klinikai Pszichológia és Addiktológia Tanszék Titkársága
Portálkezelői menü Tartalom módosítása
Eseménynaptár
Előző hónap a naptárban 2017 szeptember Következő hónap a naptárban
H Hétfő K Kedd Sz Szerda Cs Csütörtök P Péntek Sz Szombat V Vasárnap
28 29 30 31 1
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
ELTE Logo