Szervezet
   

Interkulturális Pszichológiai és Pedagógiai Intézet


Elérhetőségek

Cím: 1075 Budapest, Kazinczy utca 23–27.
Telefon: (36-1) 461-4500/3497
Email: intercultural@ppk.elte.hu

Vezetés

Nguyen Luu Lan Anh CSc., kutatócsoport-vezető, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-4500/3497
Szoba:  432
Email:  lananh@ppk.elte.hu

Munkatársak

Abdulwahid Leila, intézeti ügyintéző,

Telefon:  (36-1) 461-4500/3468
Szoba:  434
Email:  abdulwahid.leila@ppk.elte.hu

Cs. Czachesz Erzsébet DSc., kutatócsoport tag, professor emeritus

Telefon:  (+36 1) 461 4500/3895
Szoba:  430
Email:  czachesz@gmail.com

Boreczky Ágnes CSc., kutatócsoport tag, professor emeritus

Telefon:  (36-1) 461-4500/3895
Szoba:  430

Győri János PhD, kutatócsoport tag, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-4500/3895
Szoba:  430
Email:  gyori.janos@ppk.elte.hu

Kovács Mónika PhD, kutatócsoport tag, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-4500/3823
Szoba:  433
Email:  kovacs.monika@ppk.elte.hu

Csereklye Erzsébet PhD, kutatócsoport tag, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-4500/3473
Szoba:  431
Email:  csereklye.erzsebet@ppk.elte.hu

Szabó Mónika PhD, kutatócsoport tag, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-4500/3823
Szoba:  433
Email:  szabo.monika@ppk.elte.hu

Vidra Zsuzsanna PhD, kutatócsoport tag, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-4500/3473
Szoba:  431
Email:  vidra.zsuzsanna@ppk.elte.hu

Borsfay Krisztina, kutatócsoport tag, tanársegéd

Telefon:  (36-1) 461-4500/3492
Szoba:  429
Email:  borsfay.krisztina@ppk.elte.hu

Páva Rita, kutatócsoport tag, tanársegéd

Telefon:  (36-1) 461-4500/3492
Szoba:  429
Email:  pava.rita@ppk.elte.hu

Hevesi Judit, kutatócsoport tag,

Keresztes-Takács Orsolya, kutatócsoport tag,

Email:  keresztes-takacs.orsolya@ppk.elte.hu

Lendvai Lilla, kutatócsoport tag,

Email:  lendvai.lilla@ppk.elte.hu

Ványi Dániel, kutatócsoport tag,

Email:  vanyi.daniel@ppk.elte.hu

Portálkezelői menü Tartalom módosítása
Eseménynaptár
Előző hónap a naptárban 2017 szeptember Következő hónap a naptárban
H Hétfő K Kedd Sz Szerda Cs Csütörtök P Péntek Sz Szombat V Vasárnap
28 29 30 31 1
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
ELTE Logo