Szervezet
Nyomtatható verzió   Tartalom elküldése levélben   Betüméret növelése   Ikonok magyarázata 

Interkulturális Pszichológiai és Pedagógiai Intézet


Elérhetőségek

Cím: 1075 Budapest, Kazinczy utca 23–27.
Telefon: (36-1) 461-2600/3492
Email: intercultural@ppk.elte.hu

Vezetés

Nguyen Luu Lan Anh CSc., intézetigazgató, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-4500/3497
Szoba:  434
Email:  lananh@ppk.elte.hu

Munkatársak

Abdulwahid Leila, intézeti adminisztrátor,

Telefon:  (36-1) 461-4500/3468
Szoba:  434
Email:  abdulwahid.leila@ppk.elte.hu

Merics Barbara, intézeti adminisztrátor,

Telefon:  (1) 461-2600/5666
Szoba:  434
Email:  merics.barbara@ppk.elte.hu

Oktatók

Cs. Czachesz Erzsébet DSc., professor emeritus

Telefon:  (+36 1) 461 4500/3895
Szoba:  430
Email:  czachesz@gmail.com

Győri János PhD, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-4500/3895
Szoba:  430
Email:  gyori.janos@ppk.elte.hu

Kovács Mónika PhD, egyetemi docens

Telefon:  (36-1) 461-4500/3823
Szoba:  433
Email:  kovacs.monika@ppk.elte.hu

Csereklye Erzsébet PhD, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-4500/3473
Szoba:  431
Email:  csereklye.erzsebet@ppk.elte.hu

Simonovits Borbála, adjunktus

Szoba:  430
Email:  simonovits.borbala@ppk.elte.hu

Szabó Mónika PhD, adjunktus

Vidra Zsuzsanna PhD, adjunktus

Telefon:  (36-1) 461-4500/3473
Szoba:  431
Email:  vidra.zsuzsanna@ppk.elte.hu

Borsfay Krisztina, tanársegéd

Telefon:  (36-1) 461-4500/3492
Szoba:  429
Email:  borsfay.krisztina@ppk.elte.hu

Páva Rita, tanársegéd

Óraadók

Boreczky Elemér, megbízott előadó,

Negrea Vidia, megbízott előadó,

Zörgő Szilvia, megbízott előadó,

Szemán Dénes, PhD hallgató,

Email:  szeman.denes@ppk.elte.hu

Doktoranduszok

Ergün Seda, PhD hallgató,

Ghazi Altabatabaei Hadi, PhD hallgató,

Hosseininezhad Sara, PhD hallgató,

Kántás Éva Magdolna, PhD hallgató,

Keresztes-Takács Orsolya, PhD hallgató,

Email:  keresztes-takacs.orsolya@ppk.elte.hu

Kural Iraz, PhD hallgató,

Lendvai Lilla, PhD hallgató,

Email:  lendvai.lilla@ppk.elte.hu

Schubert Judit, PhD hallgató,

Email:  schubert.judit@ppk.elte.hu

Végh Judit, PhD hallgató,

Email:  vegh.judit@ppk.elte.hu

Kutatócsoport

Interkulturális Pszichológiai és Pedagógiai Kutatócsoport
Portálkezelői menü Tartalom módosítása
Eseménynaptár
Előző hónap a naptárban 2018 október Következő hónap a naptárban
H Hétfő K Kedd Sz Szerda Cs Csütörtök P Péntek Sz Szombat V Vasárnap
1 2 3 4 5 7
8 9 10 11 12
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
ELTE Logo