Karunkról
   
Munkatársak
Név E-mail Telefon
Abdulwahid Leila abdulwahid.leila@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3468
Aczél Balázs aczel.balazs@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5666
Adamoczky-Belme Dóra belme.dora[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3817
Antal Sándor antal.sandor@ppk.elte.hu 94/504-327
Ágoston Csilla agoston.csilla@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3897
Bakos Krisztina bakos.krisztina@ppk.elte.hu (36 1) 461-2691
Balázs Judit balazs.judit@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5639
Balogh Szilárd balogh.szilard@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3826
Barna Ildikó doktori.fokozat@ppk.elte.hu; barna.ildiko@ppk.elte.hu (36-1) 461-4539;(36-1) 461-4500/3873
Baska Gabriella baska.gabriella@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3852
Bányai Éva banyai.eva@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5683
Bányai-Nagy Henriett nagy.henriett@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5622
Bárdos György bardos.gyorgy@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Báthoryné Németh Andrea bathory.nemeth.andrea@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Bátki Anna batki.anna@ppk.elte.hu
Benkei-Kovács Balázs benkeikovacs.balazs@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3876
Berentés Éva berentes.eva@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5603
Berényi Ildikó berenyi.ildiko@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3802
Berkes Tímea berkes.timea@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Berkics Mihály berkics.mihaly@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5642
Bernáth László bernath.laszlo@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3815
Bethlenfalvy Gabriella bethlenfalvy.gabriella@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5612
Béni Zoltán beni.zoltan@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3465
Biczó Klaudia biczo.klaudia@ppk.elte.hu (36-1) 461 2600/5655
Bokor Judit bokor.judit@ppk.elte.hu 94/320-760
Bolláné Lapis Brigitta lapis.brigitta[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5665, (36 1) 461-2665
Bolló Henrietta bollo.henrietta@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5603
Borkovits Margit borkovits.margit@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Boros Dóra tanarkepzes@ppk.elte.hu, boros.dora@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3495
Boros Szilvia dr. boros.szilvia@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Borsfay Krisztina borsfay.krisztina@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3492
Borsos Attila szakirany@ppk.elte.hu; borsos.attila@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3476
Brózik Péter brozik.peter@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/5684
Bukta Zsuzsanna bukta.zsuzsanna@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Csányi Kinga csanyi.kinga@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3864
Cseke Petra cseke.petra@sek.elte.hu 94/504-428
Csengődi Márta csengodi.marta@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5693
Csereklye Erzsébet csereklye.erzsebet@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3473
Cserjési Renáta cserjesi.renata@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5666
Csiszár Zsófia csiszar.zsofia@ppk.elte.hu 94/504-324
Czakó Andrea czako.andrea@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3830
Czető Krisztina czeto.krisztina@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3469
Czigler István czigler.istvan@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5610
Deisi Cecibel Yunga Godoy deisi.yunga@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3475
Demetrovics Zsolt demetrovics.zsolt@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3464
Dóczi-Vámos Gabriella doczi-vamos.gabriella@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3469
Dőtsch-Tolnai Zsuzsanna dotsch.tolnai.zsuzsanna@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3464
Dúll Andrea dull.andrea@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5653
Egyed Katalin egyed.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5621
Elek József elek.jozsef@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Éliás János elias.janos@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3491
Faragó Klára farago.klara@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/5630
Faragó Laura farago.laura@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5606
Farkas Ivett farkas.ivett@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5674
Fábri György gyorgy.fabri@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5659
Fehérvári Anikó fehervari.aniko@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3851
Fehér Katalin feher.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3806
Fehér Marcell elup@ppk.elte.hu 061/ 461 2600/3479
Fejesné Mervó Barbara mervo.barbara@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5613
Felvinczi Katalin felvinczi.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5646
Ferentzi Eszter eszter.ferentzi@gmail.com
File Domonkos file.domonkos@ppk.elte.hu
Fodor Gyöngyi fodor.gyongyi@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3488
Forgács Attila forgacs.attila@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/5619
Forrás-Biró Aletta forras-biro.aletta@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3855
Fülöp Márta marta.fulop@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5647
Gaál Tekla gaal.tekla@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3480
Gadányiné Illés Mária gadanyine.illes.maria@ppk.elte.hu 94/504-423
Gallatz Kristóf gallatz.kristof@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3481
Garai Imre garai.imre@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3852
Gáspár Mihály 94/504-435
Gáspár Zoltán gaspar.zoltan@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Gősi Zsuzsanna gosi.zsuzsanna@ppk.elte.hu
Gyenes Zsuzsa gyenes.zsuzsa@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3833
Győri János gyori.janos@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3895
Hadarics Márton hadarics.marton@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5641
Halász Gábor halasz.gabor@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3857
Hámori-Szabó Eszter admission@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/3499
Hegedüs-Bényei Bernadett szerzodes.th@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3487
Hegedűs Judit hegedus.judit@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3852
Hegyi-Halmos Nóra hegyi.halmos@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3813
Heimann Lászlóné Buzsik Ilona heimann.ilona@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3460
Helena Kovacs helena.kovacs@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3475
Herczeghné Vágó Emese vago.emese@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3855
Herman Nico Alexander Logeman alexander.logemann@ppk.elte.hu
Hevesi Krisztina hevesi.kriszta@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5671
Holecz Anita holecz.anita@ppk.elte.hu 94/504-426
Honbolygó Ferenc honbolygo.ferenc@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5678
Horváth H. Attila horvath.h.attila@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3871
Horváth László horvath.laszlo@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3888
Horváth Lili Olga horvath.lili@ppk.elte.hu
Horváth Nikoletta horvath.nikoletta@ppk.elte.hu (36-1) 461 4500/3858
Hunyady György hunyady.gyorgy@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5607
Hunyady Györgyné hunyadyne@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3853
H. Ekler Judit heszterane.ekler.judit@ppk.elte.hu (36-94) 504-486
Iskum Flóra elup@ppk.elte.hu 061/ 461 2600/3482
Janacsek Karolina janacsek.karolina@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/3564
Jármi Éva jarmi.eva@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3815
Juhász Ágnes juhasz.agnes@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3897
Kalina Andrea kalina.andrea@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3854
Kalmár Magda kalmar.magdolna@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5625
Kaló Zsuzsa kalo.zsuzsa@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5673
Kandikó Viktória kandiko.viktoria@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3885
Kanyó Anita kanyo.anita@sek.elte.hu 94/504-345
Karner Orsolya karner@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5645
Kassai Réka kassai.reka@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3879
Katona Nóra katona.nora@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5603
Kádi Anna kadi.anna@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5636
Kálmán Orsolya kalman.orsolya@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3888
Kempf Katalin kempf.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500
Kende Anna kende.anna@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5606
Keresztes-Takács Orsolya keresztes-takacs.orsolya@ppk.elte.hu
Keresztény Ágnes kereszteny.agnes@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5639
Kereszty Orsolya kereszty.orsolya@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3484
Király Ildikó kiraly.ildiko@ppk.elte.hu, kiralyi@caesar.elte.hu (36-1) 461-2600/5651
Király Orsolya kiraly.orsolya@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5687
Kiss Orhidea kiss.orhidea@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5636
Kiss-Geosits Beatrix kiss.geosits.beatrix@ppk.elte.hu 94/504 486
Klein László klein.laszlo[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5665, (36 1) 461-2665
Kocsis Csabáné kocsis.csabane@ppk.elte.hu (36-94) 504-411
Koltai Miklós koltai.miklos@ppk.elte.hu 94/504 316
Kopp Erika kopp.erika@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3803
Kornóczi Katalin kornoczi.kati[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3838
Koronczai Beatrix koronczai.beatrix@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5634
Koszogovits Mihály koszogovits.mihaly@ppk.elte.hu (36-94) 504-411
Kovács Anita kovacs.anita@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3865
Kovács István Vilmos kovacs.istvan.vilmos@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3888
Kovács Ivett kovacs.ivett@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3843
Kovács Márta kovacs.marta@ppk.elte.hu, teremfoglalas-kazy@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3493
Kovács Mónika kovacs.monika@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3823
Kovács Tamás kovacs.tamas@ppk.elte.hu, (36-1) 461-2600/5613
Kovács Zsuzsa kovacs.zsuzsa@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3813
Kováts Miklós kovats.miklos@ppk.elte.hu (36-30) 7188-902
Kozékiné Hammer Zsuzsanna hammer.zsuzsanna@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5682
Kónya Anikó konya.aniko@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5649
Kökönyei Gyöngyi kokonyei.gyongyi@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5633
Költő András kolto.andras@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5666
Körösligeti Zsuzsanna korosligeti.zsuzsa@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3493, (36-1) 209 0619
Köteles Ferenc koteles.ferenc@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Kőváry Zoltán Ernő kovary.zoltan@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/5612
Kő Natasa ko.natasa@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3855
Kraiciné Szokoly Mária szokoly.maria@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3806
Krajcsi Attila krajcsi.attila@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5610
Krekó Péter kreko.peter@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5641
Krisztián Ágota krisztian.agota@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3897
Kulcsár Éva kulcsar.eva@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3898
Kun Bernadette kun.bernadette@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5628
Kurgyis József kurgyis.jozsef@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5619
Kurunczi Andrea kurunczi.andrea@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3866
Lajkó Edina lajko.edina@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3490
Lajtai László lajtai.laszlo@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5611
Lantos Nóra Anna lantos.nora@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5641
Lendvai Lilla lendvai.lilla@ppk.elte.hu
Lengyel Ágnes ppkto@ppk.elte.hu (36-1) 461-4598; (36-1) 461-4500/3477
Lénárd Sándor lenard.sandor@ppk.elte.hu 20/ 592 2322
Lévai Dóra levai.dora@ppk.elte.hu
Lippai Edit lippai.edit@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5636
Lisznyai Sándor lisznyai.sandor@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5673
Lőrincsik Éva lorincsik.eva@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3498
Lubani Amina lubani.amina@ppk.elte.hu
Lukács Anikó lukacs.aniko@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Lukács István lukacs.istvan@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3461
Magyaródi Tímea magyarodi.timea@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5671
Magyar Erzsébet magyar.erzsebet@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3460
Magyar Katalin magyar.katalin[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3808
Magyar Márton magyar.marton@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Mandel Kinga Magdolna mandel.kinga@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/ 3876
Markó Krisztina marko.krisztina@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5601
Mayer Miklósné Nádasi Mária nadasi.maria@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3853
Mák Anita mak.anita[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3807
Mátrahalmi-Fehér Katalin m.feher.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3839
Mérő László mero.laszlo@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600
Mészáros György meszaros.gyorgy@ppk.elte.hu +36702313029
Miklósi Mónika Barbara miklosi.monika@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5634
Miklós Martina miklos.martina@ppk.elte.hu
Mincza Gabriella elup@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/3499
Misley Helga misley.helga@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3843
Mogyorósy–Révész Zsuzsanna
Molnár Márk molnar.mark@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5614
Mónok Kata monok.kata@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5615
Móra László Xavér mora.laszlo@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5684
Muth-Fazekas Ágnes fazekas.agnes@ppk.elte.hu  (36-1) 461-4500/3857
M. Ribiczey Nóra ribiczey.nora@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5668
Nagyváradi Katalin nagyvaradi.katalin@ppk.elte.hu +3694/504-486
Nagy Borbála nagy.borbala@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3870
Nagy János nagy.janos@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5617, (36-1) 461-4500/3815
Nagy Zsófia nagy.zsofia@ppk.elte.hu (+361) 461-4500/3877
Nádasdy Zoltán nadasdy.zoltan@ppk.elte.hu
Nádasiné Sipos Zsuzsanna nadasine.sipos.zsuzsanna@ppk.elte.hu (36-94) 504-464
Némethné Sulyok Virág nemethne.sulyok.virag@ppk.elte.hu +3694/504-411
Némethné Tóth Ágnes toth.agnes@ppk.elte.hu 94/504-442
Némethné Tóth Orsolya nemethne.toth.orsolya@ppk.elte.hu 94/ 504 486
Németh András nemeth.andras@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3801
Németh Csilla nemeth.csilla@ppk.elte.hu (36-1) 461-4520; (36-1) 461-4500/3869
Németh Dezső nemeth.dezso@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3565
Nguyen Luu Lan Anh lananh@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3497
Nyúl Boglárka nyul.boglarka@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5642
N. Kollár Katalin kollar.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3827
Oláh Attila olah.attila@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5693
Oláh Katalin olah.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5610
Orbán József tovabbkepzes@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3467
Orosz Gábor orosz.gabor@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5642
Oszlánszki Ildikó oszlanszki.ildiko@ppk.elte.hu (+361) 461-4500/3863
Örkényi Ágota orkenyi.agota@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5617
Pajor Gabriella pajor.gabriella@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3898
Paksi Borbála paksi.borbala@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3811
Papp Gabriella Brigitta papp.brigitta@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3471
Papp Lajos th@ppk.elte.hu (36-1) 461-4568
Pap Antónia pap.antonia@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3818
Pap Luca Alexa pap.luca@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3890
Patakiné Bősze Júlia bosze.julia@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Pálos Dóra palos.dora@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3492
Páva Rita pava.rita@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3492
Pesti Csilla csilla.pesti@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3475
Pigniczkiné Rigó Adrien rigo.adrien@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5615
Polgár Tibor polgar.tibor@ppk.elte.hu +3694/504-412
Portörő Péter portoro.peter@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5669
Pospisek Zsolt pospisek.zsolt@ppk.elte.hu +36-1-4614500/3821
Princzinger Péter princzinger.peter@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Radicsné Szigl Anikó any@ppk.elte.hu
Ragó Anett rago.anett@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5649
Rajnai Judit rajnai.judit@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500
Rapos Nóra rapos.nora@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3803
Rausch Attila rausch.attila@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3469
Rácz Borbála racz.borbala@ppk.elte.hu (+361) 461-4500/3878
Rácz József racz.jozsef@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5691
Rákosfalvi Edina rakosfalvi.edina@ppk.elte.hu
Ránky Márta ranky.marta@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Reinhardt Melinda reinhardt.melinda@ppk.elte.hu (36 -1) 461-4500/ 5670
Rigó Adrien
Romsics-Ondré Ágnes th@ppk.elte.hu (36-1) 461-4568; (36-1) 461-4500/3832
Rozniakowska-Wéber Elzbieta weber.elzbieta[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3817
Saád Judit saad.judit@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3890
Salát Magdolna salat.magdolna@ppk.elte.hu
Sákovits Péter sakovics.peter@ppk.elte.hu
Sárospataki Barnabás sarospataki.barnabas@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3871
Schaffhauser Franz schaffhauser.franz@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3462
Schildné Pulay Klára pulay.klara@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3898
Schmelowszky Ágoston schmelowszky.agoston@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5686
Schubert Judit schubert.judit@ppk.elte.hu
Sebestyén Nóra sebestyen.nora@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3897
Seresné Busi Etelka busi.etelka@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3871
Simon Katalin simon.katalin@ppk.elte.hu 94/504-427
Sipos Lilla sipos.lilla@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5625
Solymosi Katalin solymosi.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3855
Somogyvári-Korb Attila neptun@ppk.elte.hu
Somogyvári-Korb Katalin somogyvari.katalin[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3838
Stánitz Éva stanitz.eva@ppk.elte.hu
Stiglincz Zsuzsanna stiglincz.zsuzsanna@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3812
Striker Sándor striker.sandor@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3802
Suskovics Csilla suskovics.csilla@ppk.elte.hu 94/504 385
Szabolcs Éva szabolcs.eva@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3881
Szabóné Lénárt Anikó lenart.aniko@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3893
Szabóné Molnár Anna molnar.anna@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3802
Szabóné Rajnai Márta szabone.rajnai.marta@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3892
Szabó Attila szabo.attila@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Szabó Laura szabo.laura@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600
Szabó Mónika szabo.monika@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3823
Szabó Zoltán András szabo.zoltan.andras@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3852
Szalai Gerda szalai.gerda@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5621
Szalay Anna szalay.anna@ppk.elte.hu 94/504-327
Szattelberger Judit ppkto@ppk.elte.hu (36-1) 461-4574, (36-1) 461-4500/3485
Szegnerné dr. Dancs Henriette szegnerne.dancs.henriette@ppk.elte.hu (36-94) 504-419
Szekeres Mária Ágnes
Szemán Dénes szeman.denes@ppk.elte.hu
Szemerszky Renáta szemerszky.renata@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Szentiványi Dóra szentivanyi.dora@ppk.elte.hu
Szepesiné Kreisz Andrea kreisz.andrea@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Székely Mózes szekely.mozes@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5641
Székely Vince szekely.vince@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/5684
Széll Krisztián szell.krisztian@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3811
Szilágyiné Pusztai Júlia pusztai.julia@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500
Szilágyi-Bökönyi Eszter bokonyi.eszter@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3818
Szilveszter Andrea szilveszter.andrea@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5626
Szivák Judit szivak.judit@ppk.elte.hu (36-1)461-4500/3803
Szűcs Attila László szucs.attila@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Szűcs Jácinta tanacsado@ppk.elte.hu 461-4500/3607
S. Nagy Zita s.nagy.zita@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5622
Takács Ádám takacs.adam@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5678
Takács Zsófia takacs.zsofia@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3879
Tarsoly Zsolt tarsoly.zsolt@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Tarsoly-Huszár Ágnes huszar.agnes@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Terjékiné Szecsey Judit esi@ppk.elte.hu (36-1) 209-0619
Timárné Szabó Júlia teszabo.julia@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3881
Tolmár Fanni tolmar.fanni@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5649
Tókos Katalin tokos.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500
Tóthné-Biró Erika biro.erika@ppk.elte.hu; th@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3496
Tóth Ildikó toth.ildiko@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5621
Tóth Péter toth.peter[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3891
Török Réka torok.reka@ppk.elte.hu
Trencsényi László trencsenyi.laszlo@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3462
Ujhelyi Adrienn ujhelyi.adrienn@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5642
Urbán Róbert urban.robert@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5616
Újvári Andrea ujvari.andrea@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3800
Üröginé Ács Anikó acs.aniko@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3833
Vajda Erzsébet vajda.erzsebet@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5661
Varga Andrea varga.andrea[kukac]ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3809
Varga Gábor varga.gabor@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5671
Varga Katalin varga.katalin@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5681
Vargha András vargha.andras@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5614
Vámos Ágnes vamos.agnes@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3851
Ványai Réka vanyai.reka@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3836
Ványi Dániel vanyi.daniel@ppk.elte.hu
Verderber Éva verderber.eva@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3890
Veres-Székely Anna szekely.anna@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5690 
Végh Judit vegh.judit@ppk.elte.hu
Viczián Eszter palyazat@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3839
Vida Péter vida.peter@ppk.elte.hu (36-1) 461-2600/5639
Vidra Zsuzsanna vidra.zsuzsanna@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3473
Vincze Beatrix vincze.beatrix@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3881
Vincze Szilvia vincze.szilvia@ppk.elte.hu 94/504-324
Zsolnai Anikó zsolnai.aniko@ppk.elte.hu (36-1) 461-4500/3851
Weiszmüller Ágnes Anna weiszmuller.agnes@ppk.elte.hu (36-1) 461-4583, (36-1) 461-4500/3831
A lista 313 személyt tartalmaz.
Portálkezelői menü Tartalom módosítása
Eseménynaptár
Előző hónap a naptárban 2017 június Következő hónap a naptárban
H Hétfő K Kedd Sz Szerda Cs Csütörtök P Péntek Sz Szombat V Vasárnap
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
ELTE Logo