Pályázati kiírás „Hallgatói önkéntes demonstrátori” munkakörre

A munkakör betöltésnek kezdete: 2017. november 2.

A munkakör betöltésének vége: 2018. június 20.

1. A munkakör rövid leírása:

A demonstrátor fő feladata kutatási projektekben adatgyűjtés és adatelemzés, nemzetközi egyetemi projektekben szervezési és adminisztratív feladatok ellátása, nemzetközi egyetemi rendezvényeken szervezési, biztosítási feladatok végzése és egyéb oktatást segítő adminisztratív feladatok ellátása.

2. Beszámolási kötelezettség: Szegnerné dr. Dancs Henriette, PhD főiskolai docens felé (első szemeszter végén: 2017. december 20, második szemeszter végén: 2018.június 15.)

3.  Feladatok és kötelezettségek:

- Sportmarketing és teljesítményelemzés témájú kutatásokban adatgyűjtés

- Sporttudományi konferenciák (INSHS és Karácsonyi Nemzetközi Sporttudományi Konferencia) és rendezvényeken önkéntesként részvétel és feladatvégzés

- Teachin Erasmus Plusz projektben szervezési, adatgyűjtési feladatok elvégzése

- Egyéb oktatást segítő adminisztratív feladatok ellátása (pl. jegyek és egyéb adatok regisztrálása)

- SportProfNet Eventfriendly sportmarketing projektben adatgyűjtési és szervezési feladatok elvégzése

4. Elvárások:

- MS Office Word, Excel, Power Point- felhasználói képesség

- Angol nyelvtudás

- Precíz, alapos munkavégzés

- Önálló munkavégzés

- Kiváló kommunikációs készség

- Jó szervezőkészség

- Elkötelezettség önkéntes munkavégzés iránt

- Kommunikációs képesség multikulturális közegben

5. Hogyan jelentkezhet?

Küldje el részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét (mindkettőt magyarul és angolul is) a következő címre: dancs.henriette@ppk.elte.hu

További információ: dancs.henriette@ppk.elte.hu

6. Megjegyzés:

A 2018. tavaszi félidőben (2018- január 1.- 2018 június 20.) esedékes önkéntes demonstrátori munkakör betöltésére a hallgatói HÖK támogatást pályázhat meg, melyhez a pályázatot kiíró hivatalos „Támogató- ajánlást” nyújt.

Jelentkezési határidő: 2017. október 27.

Szombathely, 2017. október 5.

Dr. Polgár Tibor PhD s.k.

Intézetigazgató

2017.10.24.