Mark Griffiths előadása

Kazy

2017. május 11. -

Kazy

Az ELTE Szenátusa a „Tiszteletbeli doktor és professzor” címet adományozta Mark Griffiths professzornak, a Nottingham Trent Egyetem oktatójának. A címet tanúsító díszoklevél a május 12-i Pázmány-napi ünnepi közgyűlés és díszdoktoravatáson kerül átadásra.
Professzor úr ez alkalomból, május 11-én 16:00-tól Behavioural addiction: A brief personal overview címmel tart előadást. A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, regisztrálni ITT lehet. Griffiths professzor szakmai érdeklődésének fókuszában a viselkedési addikciók, s azon belül elsődlegesen a szerencsejáték- és a videójáték-függőség problémája áll. A témakör egyik legelismertebb kutatója, imponáló tudománymetriai mutatókkal: több mint 630, referált folyóiratban megjelent tudományos közlemény, öt saját könyv és mintegy 150 könyvfejezet fűződik a nevéhez. Kapcsolata egyetemünkkel nem merül ki pusztán a doktori hallgatók mentorálásában, számos további kutatói együttműködés, több, mint 40 közös publikáció és számos hallgatói és oktatói csere realizálódott már egyetemeink között az ő hathatós közreműködése révén.

Helyszín: ELTE PPK  (1075 Budapest, Kazinczy u. 23-27.) Aula
Időpont: 2017. május 11. 16:00