Egyetemi Élet Kutatás

Kedves Hallgatónk!

Az ELTE PPK-n fontosnak tartjuk azt, hogy amellett, hogy hallgatóinknak a legmagasabb szintű képzéseket biztosítsuk, az itt tanulók jól is érezzék magukat.

Szeretnénk egy szisztematikus felmérést készíteni most arról, hogy hogyan érzik magukat egyetemünkön a hallgatók. Azzal, hogy kitölti a kérdőívet és elmondja a véleményét, Ön is hozzájárulhat ahhoz, hogy az egyetem egy jobb hely legyen! Fontos számunkra, hogy mit gondol az itt töltött idődről, a képzéséről, az egyetemi hangulatról.

Kattintson IDE a kérdőív kitöltéséhez!

Ha a fenti link nem működne, ezt másolja a böngészőbe:

A kérdőív kitöltésével most egy nyereményjátékon is részt vehet, ahol az alábbi Media Markt pénzutalványokat sorsoljuk ki:

1 db 40.000 Ft értékű

5 db 20.000 Ft értékű

10 db 10.000 Ft értékű utalvány

A nyereményjátékban azok a hallgatók vehetnek részt, akik legkésőbb 2017. március 31-én 23:59-ig az online kérdőívet érvényes Neptun kódjukat és email címüket is megadva teljesen kitöltik.

A nyereményjáték szabályairól ITT, a részletes adatkezelési eljárásról ITT olvashat.

Köszönjük segítségét!

2017.03.16.