Hallgatói munkatársat keresünk

Az ELTE PPK Dékáni Hivatala adminisztratív, technikusi feladatok ellátására hallgatói munkatársat keres.
Feladatok:
Közreműködés a kari rendezvények technikai feltételeinek biztosításában (pl.: felvételek digitalizálása, fényképek, videók archiválása, válogatása, fotózás)
Egyéb adminisztratív feladatok·
Elvárások:
Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok, nappali tagozatos hallgatói jogviszony, ami a következő félévben is aktív lesz.
Rugalmas időbeosztás, de körülbelül heti 12-20 órányi munkavégzés vállalása.
Előnyt jelent:
Hosszabb távú (fél-egy év) munkavállalás
Angol nyelvtudás
A kapcsolódó munkatapasztalat a munka végzésének nem feltétele, de előnyt jelent. A feladatokhoz betanítást biztosítunk.
Munkavégzés helye: ELTE PPK, Dékáni Hivatal, Budapest VII. Kazinczy utca 23-27., alkalmanként külső helyszínen
Munkakezdés: azonnal

Jelentkezéseket önéletrajzzal a dekani.hivatal@ppk.elte.hu e-mail címen várunk 2017. február 24-ig.
A beharangozóban szereplő kép forrása ITT tekinthető meg.

2017.02.16.