Egészséges életmód az ELTE-n

Az ELTE külföldi minták alapján indította el az „Egészséges életmód az ELTE-n!” kampányt, amelynek arca karunk olimpikon hallgatója, Kapás Boglárka. A kampány fő célja, hogy rendszeres mozgásra, aktív közösségi életre sarkallja az egyetemi hallgatókat és dolgozókat, felhívja a figyelmet az egyetemi sportolási lehetőségekre, a BEAC-ban űzhető sportágak széles választékára, és a sportinfrastruktúra fejlesztések fontosságára.
A kampány szerves része az ELTE Egészségfejlesztési Koncepciójának. A kampány nyitóeseményén Kapás Boglárka, az ELTE Sport Arca, Mezey Barna, az ELTE rektora, Scheuer Gyula, az ELTE kancellárja, Simon Gábor, a BEAC ügyvezető igazgatója, valamint számos egyetemi hallgató és oktató lépcsőzött együtt az ELTE PPK Kazinczy utcai épületében, majd (a liftek használata helyett) lépcsőzésre buzdító plakátokat helyeztek ki.

A cikk forrása ITT olvasható.

A képek forrása az esemény Facebook oldala.

2016.12.14.