Andragógia – Tudományos Diákköri Konferencia

2016. december 16.

Kazinczy utcai épület (VII. Kazinczy u. 23–27.)

2016. december 16. -

Kazinczy utcai épület (VII. Kazinczy u. 23–27.)

December 16-án, pénteken 14 órától rendezzük az andragógia szakos kari TDK-fordulót. A versenyen a hallgatók nevezési jogot szerezhetnek a következő OTDK-ra, amelynek andragógiai szekciója 2017. április 18-20-án lesz a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Karán.

Az andragógiai kari fordulóra nevezni az alábbi linken lehet december 12-ig.

A nevezés feltétele a pályamunka rövid rezüméjének, valamint a készülő dolgozat 10 oldalas részletének megküldése Hegyi-Halmos Nóra, TDK felelős részére, a hegyi.halmos@ppk.elte.hu címre.

Az intézményi forduló pontos beosztásáról, helyszínéről minden jelentkezőnek külön értesítést küldünk. A bemutatás időtartama maximum 15 perc, amit kérdések követnek.

Az intézményi konferencián való részvétel kötelező mindazok számára, akik a XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi Szekciójában szeretnének részt venni pályamunkáikkal.