Erasmus oktatói pótpályázat

A Pedagógiai és Pszichológiai Kar pótpályázatot hirdet Erasmus+ program keretében megvalósítandó oktatói mobilitásra. A program keretében a pályázaton nyertes oktatók az Eötvös Loránd Tudományegyetemmel 2016/2017. tanévre érvényes kétoldalú megállapodással rendelkező felsőoktatási intézményében ösztöndíjjal folytathatnak oktatási tevékenységet (maximum 5 nap időtartamra). A pályázati anyagokat a kari Erasmus koordinátornak, Hámori-Szabó Eszternek kell leadni az IZU 127-ben 2016. december 9-ig.
A pályázat keretében a 2016/17-es tanév tavaszi időszakára van lehetőség pályázni. A pályázat beadásakor fontos szempont, hogy a mobilitásnak legkésőbb 2017. szeptember 30-ig le kell zárulnia. Kérjük, hogy oktatóként a saját intézetével szerződésben levő intézményhez pályázzon, és munkatervét mindenképpen egyeztesse és írassa alá a fogadó intézménnyel is.
Kérdések esetén forduljon bizalommal Hámori-Szabó Eszterhez az outgoing@ppk.elte.hu címen.

• Részletes pályázati felhívás
  • Pályázati adatlap