Önkéntesek - FINA Világbajnokság

fina

A 17. FINA Világbajnokságnak és FINA Masters Világbajnokságnak Budapest és Balatonfüred ad otthont 2017 júliusában és augusztusában. A FINA 208 tagországának közel 2500 versenyzője vesz részt az eseményen, ahová több tízezer szurkolót várnak a szervezők. Ennél lényegesen nagyobb a versenyzői létszám a Masters Világbajnokságon, melyen Magyarország csúcsdöntésre készül, hiszen az előzetes becslések alapján, akár tizenkétezer sportoló is regisztrálhat. A statisztikák szerint, az Olimpia és a labdarúgó világbajnokság után a világ harmadik legnagyobb sporteseménye a FINA Világbajnokság. A televíziók előtt várhatóan hat milliárd ember követi majd figyelemmel és izgalommal a versenyeket. Hatalmas lehetőség ez Magyarországnak és a kiváló sportolóinknak.

A Testnevelési Egyetem a két világverseny és a 2017-es FINA Világbajnokság előkészítéséért és megrendezéséért felelős Bp2017 Nkft. szakmai együttműködő partnerként az önkéntesek toborzásával és képzésével segíti a Szervező Bizottság munkáját. Az önkéntesség lehetőségét a TF más sporttudományi képzést is folytató felsőoktatási intézményben tanuló hallgatók részére is elérhetővé teszi, valamint a jelentkezők számára önkéntes közreműködésük szakmai gyakorlatként való elfogadásának feltételrendszerét is kidolgozza.

A 17. FINA Világbajnokság és FINA Masters Világbajnokság Szervező Bizottsága ezúton várja olyan lelkes fiatalok jelentkezését, akik az eddigi legnagyobb magyarországi sporteseményen, a több mint 3000 önkéntes egyikeként osztozni szeretnének a szervezési feladatok végrehajtásában, életre szóló tapasztalatokat és élményeket szerezve a közös munkával!

Jelentkezni a következő linken lehet: Önkéntesek: FINA Világbajnokság

Mindenkit szeretettel várunk az önkéntesek csapatába!

Portálkezelői menü Tartalom módosításaUtolsó módosítás dátuma: 2016.10.06.
Előző hónap a naptárban 2017 március Következő hónap a naptárban