Kimagasló teljesítményükért nemzeti felsőoktatási ösztöndíjat kaptak karunk hallgatói

Az oktatásért felelős miniszter tanévenként nemzeti felsőoktatási ösztöndíjat (korábbi nevén: köztársasági ösztöndíjat) adományoz a felsőoktatási intézmények kimagasló teljesítményt nyújtó hallgatói részére. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Karán idén tizenhét hallgató érdemelte ki az elismerést, amely fontos lépés a tudományos pályán való előrehaladásukban.
Az előző tanévben elért, kiemelkedő tanulmányi eredményükért, valamint a szakterületükön végzett kimagasló szakmai munkájukért Dr. Kásler Miklós az emberi erőforrások minisztere a kar budapesti képzési helyén tizennégy, szombathelyi képzési helyén három hallgatónknak adományozott nemzeti felsőoktatási ösztöndíjat. Az erről szóló, adományozó okleveleket karunk dékánja, Dr. Demetrovics Zsolt adta át.

A 2018/2019-es tanévben a budapesti képzési helyszínen nemzeti felsőoktatási ösztöndíjban részesülő hallgatóink:
  • Alexandrov Anna pszichológia mesterszakos hallgató
  • Balla Attila pszichológia mesterszakos hallgató
  • Dr. Bognár Csaba társadalmi befogadás tanulmányok mesterszakos hallgató
  • Fodor Virág Teodóra pszichológia alapszakos hallgató
  • Gyuk Izabella pszichológia mesterszakos hallgató
  • Jakobovits Kitti pszichológia mesterszakos hallgató
  • Éltető Noémi pszichológia mesterszakos hallgató
  • Horváth Viktória rekreációszervezés és egészségfejlesztés alapszakos hallgató
  • Kovács Márton pszichológia mesterszakos hallgató
  • Nagy Oxána rekreáció mesterszakos hallgató
  • Pesthy Orsolya Noémi pszichológia mesterszakos hallgató
  • Schvajda Réka pszichológia mesterszakos hallgató
  • Solymosi Péter pszichológia alapszakos hallgató
  • Zimonyi Szabolcs Ádám pszichológia mesterszakos hallgató

A szombathelyi képzési helyszínen nemzeti felsőoktatási ösztöndíjban részesülő hallgatóink, akik az oklevelet Szombathelyen vették át:
  • Buti Nikolett magyartanár – közösségi művelődés tanára szakos hallgató
  • Büki Boglárka testnevelő tanár – gyógytestnevelő-egészségfejlesztő tanár szakos hallgató
  • Gelsei Zsófia testnevelő tanár – gyógytestnevelő-egészségfejlesztő tanár szakos hallgató
A Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat elnyert hallgatóinknak ezúton is gratulálunk, és további sikeres és eredményes munkát kívánunk!

Portálkezelői menü Tartalom módosítása Utolsó módosítás dátuma: 2018.11.06.
Előző hónap a naptárban 2018 november Következő hónap a naptárban