Inkluzív Sportnap

2018. szeptember 20.

Tüskecsarnok (1117 Budapest, Bogdánfy út 10/B)

2018. szeptember 20. -

Tüskecsarnok (1117 Budapest, Bogdánfy út 10/B)

A szervezők „A sport mindenkié!” mottóval az ELTE valamennyi polgára, így a fogyatékkal élő hallgatók és dolgozók számára is közösségi élményt, mozgást, kikapcsolódást nyújtó eseményt terveznek.
Az ELTE Speciális Hallgatói Ügyeket Támogató Irodája és Sportirodája, valamint a 120 éves Budapesti Egyetemi Atlétikai Club szervezésében zajló esemény célja, hogy a sport által közelebb hozza egymáshoz az ép és sérült embereket, élményt, mozgást, kikapcsolódást nyújtva mindegyikük számára.
A sportnapon számos sportág, köztük az ülőröplabda, a kerekesszékes kosárlabda, a csörgőlabda, a showdown vagy a boccia is kipróbálható, emellett kerekasztal-beszélgetést szerveznek, melynek résztvevői Illés Fanni paraúszó, az ELTE TáTK hallgatója, valamint Lukoviczki Réka, alias Robotlány, az ELTE PPK hallgatója.
A tavalyi nagy sikerre való tekintettel csörgőlabda minibajnokságot is rendeznek, melyre várják budapesti egyetemek és iskolák hallgatóiból, dolgozóiból álló, minimum 3 fős csapatok jelentkezését.
További információk és jelentkezés Móczik Alexandránál az alexandra.moczik@gmail.com e-mail címen.

Forrás: elte.hu, BEAC