Demonstrátori pályázat a 2018/2019-as tanévre

Az ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar, Szociálpszichológiai Tanszéke pályázatot ír ki a 2018/2019-as tanévre DEMONSTRÁTORI poszt betöltésére.
Demonstrátor lehet az ELTE PPK pedagógia és pszichológia, és az ELTE olyan, nappali tagozatos hallgatója, aki:

• kiemelkedő tanulmányi eredményt ért el,
  • érdeklődik a szociálpszichológiai kutatási tevékenység iránt,
  • angol nyelven képes tudományterületén tájékozódni, szakirodalmat fordítani,
  • továbbá előnyt jelent korábbi szociálpszichológiai kutatásokban szerzett tapasztalat.

A demonstrátor feladatai:

• kutatási asszisztensi tevékenység
  • oktatói tevékenység segítése
  • kutatóműhelyek programjainak szervezése

A demonstrátori munkáért ösztöndíj nem jár, de a tavasszal esedékes HÖK pályázaton támogatás nyerhető el a demonstrátori feladatokért.

A demonstrátori pályázatot a szocialpszichologia@ppk.elte.hu e-mail címre kérjük elküldeni.

A pályázatnak az alábbi dokumentumokat kell tartalmaznia:

1. Jelentkezési lap

2. szakmai önéletrajz;

3. motivációs levél (maximum 1 oldal)

Előnyt jelent, ha a jelentkező előzetesen egyeztet a tanszék egyik oktatójával a lehetséges kutatási együttműködésről. Ebben az esetben kérjük az oktató nevét is feltüntetni a pályázaton.

A beadás határideje: 2018. szeptember 21. péntek.

Dr. Kende Anna
habilitált egyetemi docens, tanszékvezető