Hallgatói munkatársat keresünk

Az ELTE PPK Dékáni Hivatala kommunikációs feladatok ellátására hallgatói munkatársat keres.

Feladatok:
Közreműködés a kar Kommunikációs Irodájának tevékenységében (pl. közösségi média tartalomszerkesztés, honlap-, és szövegszerkesztés, szövegírás, kisebb arculati feladatok.) Egyéb adminisztratív feladatok.
Elvárások:
Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok, nappali tagozatos hallgatói jogviszony, ami a következő félévben is aktív lesz.
Rugalmas időbeosztás, de körülbelül heti 20 órányi munkavégzés vállalása.

Pontos munkavégzés

Angolnyelv-tudás.
Előnyt jelent:
Hosszabb távú (fél-egy év) munkavállalás.
A kapcsolódó munkatapasztalat a munka végzésének nem feltétele, de előnyt jelent. A feladatokhoz betanítást biztosítunk.
Munkavégzés helye: ELTE PPK, Dékáni Hivatal, Kommunikációs Iroda, Budapest VII. Kazinczy utca 23-27., alkalmanként külső helyszínen.
Munkakezdés: a pályázatok elbírálását követően azonnal.

Jelentkezéseket önéletrajzzal a karrier@ppk.elte.hu e-mail címen várunk 2018. július 15-ig.

2018.06.29.