Legyél pályázati referens az ELTE-n!

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem kiemelkedő helyet foglal el a magyar felsőoktatásban, és meghatározó a jelenléte a tudományos-kulturális életben is. A Pedagógiai és Pszichológiai Kar (PPK) az ELTE egyik legfiatalabb kara, melynek képzési szerkezete és kínálata folyamatosan bővül, hallgatói létszáma növekszik, kutatási spektruma szélesedik, valamint hazai és külföldi együttműködő szakmai partnerei is gyarapodnak.

Büszkék vagyunk arra, hogy karunk népszerű a tanulmányaikat a felsőoktatásban folytatni kívánó diákok körében. Oktatóink, a könyvtárakban, laborokban, a tanszékeken, hivatalokban dolgozó munkatársaink annak érdekében dolgoznak, hogy hallgatóink sikeressé, jó szakemberekké és felelős értelmiségiekké váljanak. Mindemellett nálunk jó a csapatszellem, a munkatársak szeretnek itt dolgozni és van megbecsültsége, perspektívája a karon végzett munkának.

Most Karunk Gazdasági Hivatalának csapatába keresünk új kollégát, pályázati referens pozícióba (közalkalmazotti, határozatlan idejű jogviszony, teljes munkaidő).

Milyen feladataid lesznek?

•    A pályázatok teljes körű pénzügyi menedzselése (bevételek, kifizetések, fedezetek, számlázások, könyvelések, kifizetési kérelmek intézése);

•    a pályázatokhoz kapcsolódó személyi és dologi kiadások intézése a folyamat kezdetétől a végéig;

•    a bejövő számlák rögzítése, valamint a kötelező mellékletekkel együtt való lefűzése;

•    adatszolgáltatások készítése, pályázati analitika vezetése;

•    folyamatos kapcsolattartás belső és külső szervezetekkel;

•    az általunk használt ügyviteli rendszerek (EPTK, SAP, Elektronikus Iktató Rendszer) használata;

•    részvétel a pályázatokkal kapcsolatos rendezvényeken, megbeszéléseken.

Téged várunk a csapatba, ha

•    felsőfokú gazdasági szakirányú végzettséggel,

•    legalább 1-3 év szakmai tapasztalattal,

•    magyar állampolgársággal, büntetlen előélettel rendelkezel;

•    cselekvőképes vagy;

•    nem ismeretlenek számodra az MS Office programok;

•    sikeres kiválasztás esetén 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt hozol;

•    figyelsz a részletekre, precíz, pontos vagy, és igényes a munkádra;

•    könnyedén megoldod a problémákat;

•    együttműködő személyiség vagy, szereted a csapatmunkát, ugyanakkor önállóan is tudsz dolgozni;

•    magabiztosan koordinálod a folyamatokat, jól kommunikálsz.

Előnnyel indulsz, ha

•    jó, legalább középfokú általános angol nyelvtudással rendelkezel;

•    ismered az intézményünket;

•    hasonló munkakörben, költségvetési intézménynél szerzett szakmai tapasztalatod van;

•    nem idegen számodra az SAP-rendszer.

Mit kínálunk neked?

•    Versenyképes bért;

•    izgalmas feladatokat;

•    barátságos közösséget, amelyben jó dolgozni, továbbá segítőkész, kedves kollégákat;

•    díjmentes munkahelyi programokon való részvételi lehetőséget.

Érdekel? Ha igen, akkor a soltesz.laszlo@ppk.elte.hu e-mail címre várjuk

•    a motivációs leveleddel kísért szakmai önéletrajzodat;

•    a végzettségeidet igazoló bizonyítványaid másolatait;

•    valamint egy rövid nyilatkozatot arról, hogy hozzájárulsz személyes adataid a pályázat eljárással összefüggő kezeléshez.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető!

2018.04.05.