Diákszerzők publikációs fóruma

Az IMPULZUS – Szegedi Pszichológiai Tanulmányok a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészkara Pszichológiai Intézetének szabad hozzáférésű elektronikus kiadványa. Célja az, hogy fórumot teremtsen a magyar felsőoktatásban résztvevő pszichológus hallgatók magas színvonalú tudományos munkáinak bemutatására, a pszichológia bármely területéről és határterületéről, így segítve a tudományos publikálás gyakorlatának elsajátítását.

Kéziratokat elfogadnak BA és MA szintű tanulmányokat folytató szerzőktől, függetlenül attól, hogy tanulmányaikat nappali vagy levelező tagozaton végzik. A kiadvány évente egyszer jelenik meg. A kéziratokat kettős vak bírálati eljárás alá vetik Az IMPULZUS Pszichológiai Tanulmányok a 2004-től 2013-ig nyomtatásban megjelent Szegedi Pszichológiai Tanulmányok utódkiadványaként jelenik meg.

A kéziratokat március 15-ig várják.
Bővebb információ ITT olvasható.

2018.02.15.