PPK – DIPLOMAOSZTÓ ÜNNEPSÉG - 2018

A Pedagógiai és Pszichológiai Kar 2018. február 22-én csütörtökön 11 órakor rendezi meg diplomaosztó ünnepségét a 2017/2018. tanév őszi félévében végzettek számára.

Helyszín: ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar, Aula (Budapest VII., Kazinczy u. 23–27.)

Letölthető meghívó

Az ünnepségen az alapképzésben, a mesterképzésben, a korábbi rendszerű tanári képzésben és a szakirányú továbbképzésben végzettek veszik át oklevelüket.

Az ünnepséggel kapcsolatos részletes tudnivalókat és az oklevelek átvételére jogosultak névsorát a vizsgaidőszak lezárultát követően tesszük közzé honlapunkon, valamint az ünnepségre az érintetteknek a meghívót elektronikus úton is elküldjük, illetve a Neptun tanulmányi rendszerben is tájékoztatjuk őket személyes üzenet formájában.

Budapest, 2018. január 11.

ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar
Tanulmányi Hivatal