Egészségfejlesztési és Sporttudományi Intézet
   

Büszkeségeink, eredményeink

Babos Ádám  Sportszervező BSc

Sportág Eredmény Évszám

Torna

Magyar Mesterfokú Tornászbajnokság, csapatverseny, 1. hely

2016

 

Magyar Mesterfokú Tornászbajnokság, egyéni összetett, 1. hely

2016

 

Magyar Mesterfokú Tornászbajnokság, szerenkénti döntő, talajon 3. hely, gyűrűn 1. hely, korláton 2. hely

2016


Balogh Attila József  Rekreációszervezés BSc:

Sportág Eredmény Évszám

Brasil jiu jitsu

Hungarian Open, 1. hely

2014

 

ADCC Hungarian Open, 2. hely

2014

 

European Jiu-jitsu Challenge, 1. hely

2014

Berecz Éva  Rekreációszervezés BSc:

Sportág Eredmény Évszám
 

Országos Hétpróba, 2. hely

2007

 

IFBB Fitness Minősítő Verseny, 2. hely, különdíj

2015

Csere Gáspár  Sportszervező BSc:

Sportág Eredmény Évszám

Félmaraton futás

Háromszoros U23 Félmaraton, országos bajnok

2011-2013

 

Universiade, 10. hely

2015

Maraton futás

Olimpiai kvóta (02:16:30)

2016

Czebei Réka  Rekreációszervezés BSc:

Sportág Eredmények Évszám

Atlétika, futás

IFI világbajnokság, 1500 m, 8. hely

2007

 

Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, 1500 m - 3. hely, 3000 m - 3. hely

2007

 

Fedett pályás IFI országos csúcs

2008-

 

Junior EB, 5000 m - 12. hely, 1500 és 3000 m - többszörös korosztályos magyar bajnok

2009

 

10 000 m-es felnőtt OB, 1. hely

2011

 

10 000 m-es U23 OB 1.hely, felnőtt 2. hely

2012

 

U23 OB, 5000 m, 1. hely

2013

 

Felnőtt OB, 5000 m, 2. hely

2013

 

MEFOB, 5000 m, 1. hely

2013

 

Felnőtt fedett pályás OB, 3000 m, 2. hely

2013

 

Felnőtt OB, 10 000 m, 3. hely

2013

 

U23 Európa bajnokság, 10 000 m, 6. hely

2013

 

Felnőtt Csapat EB, 3000 m, 7. hely

2013

 

Fedett pályás OB, 3000 m, 3. hely

2014

 

MEFOB, 5000 m, 2. hely

2015

Fazekas Tibor Zsolt  Rekreációszervezés BSc:

Sportág Eredmény Évszám

Vízilabda

Országos Felnőtt Magyar Bajnokság (OB1) 1. hely

2011-2012 (VASAS SC)

 

Ifjúsági Európa Bajnokság 1. hely

2008 (Belgrád)

 

Ausztrál Ifjúsági Olimpiai Játékok (AYOF) 1. hely

2009 (Sydney)

 

MEFOB  2. hely

2014 (ELTE)

Katona Szidónia  Sportszervező BSc, levelező tagozat:

Sportág Eredmény Évszám

Kosárlabda

Ifjúsági Olimpia 4. hely

2009

 

U20 EB 3. hely

2012

 

NB1/A 1. hely

2014

Kiss Zsolt  Sportszervező BSc, levelező tagozat:

Sportág Eredmény Évszám

Curling

Vegyes-páros VB 1.

2013, 2015

 

Vegyes-páros VB 4.

2014

 

Vegyes csapat EB 3.

2013

 

Vegyes csapat EB 5.

2014

 

Ifi csapat OB 1.

2009

 

Férfi csapat OB 1.

2011, 2012, 2015

 

Férfi csapat OB 2.

2013, 2014

 

Vegyes-páros OB 1.

2012, 2013, 2014

 

Vegyes csapat OB 1.

2012-2015

 

Egyéni OB 1.

2012, 2015

Menczinger Katalin  Rekreációszervezés BSc:

Sportág Eredmény Évszám

Vízilabda

Olimpia (London), 4. hely

2012

 

Világ Bajnokság (Barcelona), 3. hely

2013

 

Európa Bajnokság (Eindhoven), 3. hely

2012

 

Európa Bajnokság (Zágráb), 5. hely

2010

 

Universiade (Belgrád), 2. hely

2009

 

LEN Kupa 3. hely, Női Magyar bajnok 2. hely

2007, 2008

 

Női Magyar bajnok, 1. hely

2010, 2011

 

Magyar Kupa, 1. hely

2007, 2008, 2009

 

Magyar Kupa 3. hely; Női Országos I. Osztályú Bajnokság/B 1. hely

2006, 2010

 

Junior Európa Bajnokság (Chania), 6. hely

2007

 

Junior Európa Bajnokság (Chania), 2. hely

2008

 

Junior Európa Bajnokság (Nápoly), 5. hely

2009

Noé Milán  Sportszervező BSc, levelező tagozat:

Sportág Eredmény Évszám

Kajak

Felnőtt Európa Bajnokság, 3. hely

2012

 

U23 Európa Bajnokság, 4 számban 1. hely

2012

 

Világjátékok, Cali 1. hely

2013

 

U23 Országos bajnokság, 1.hely

2013

 

Felnőtt Maraton Világbajnokság, 3. hely

2013

 

Felnőtt Országos bajnokság, 1. hely

2015

Orosházi Dávid  Sportszervező BSc:

Sportág Eredmény Évszám

Jégtánc

Magyar Országos Jégtáncbajnokság, 3. hely

2015

Pálfi Márió  Sportszervező BSc:

Sportág Eredmény Évszám

Kenu

Ifjúsági Európa bajnoki 2. hely és  4. hely

2009

 

Világbajnokság, 10. hely

2010

 

Saint-Jean-de-Losne (FRA) Európa bajnoki 6. hely, kenu páros (felnőtt) (maratoni szakág)

2011

 

5*Országos bajnok

2005-

 

6*Országos bajnoki 2. hely

2012-

 

4*Országos bajnoki 3. hely

2010-

 

MEFOB 1. helyezés, (Kaltenecker Dániellel) az ELTE színeiben

2014

 

Országos Diákolimpia, háromszoros bajnok

2005-2009

Pulay Szilvia  Rekreációszervezés BSc:

Eredmény

Aerobik

Hungarian Nike Trainer

 

Ravasz Etele Koppány  Sportszervező BSc, levelező tagozat:

Sportág Eredmény Évszám

Vívás

Magyar Bajnokság: Kadett - 1 arany, 1 ezüst, 1 bronz; Junior - 7 arany, 1 bronz; Felnőtt - 2 arany, 1 ezüst, 1 bronz

 
 

Egyetemi Magyar Bajnokság (MEFOB), 2 arany

 
 

Európa-bajnokság: Kadett - 1 arany; Junior - 1 ezüst; U23 - 2 bronz, 2x 5. hely

 
 

Egyetemi Magyar Bajnokság (MEFOB), 2 arany

 
 

Világbajnokság: Junior - 1 arany

 
 

1. Európa Játékok, Baku (Európai Olimpia), 5. hely

 

Reisinger Zsófia  Rekreációszervezés BSc:

Sportág Eredmény Évszám

Műugrás

EB 3. hely

2014, 2015

 

10 m szinkron, többszörös országos bajnok

 
 

10 m egyéni

2014, 2015

Rónaszéki Zsuzsanna, Lakatos Tamás  Sportszervező BSc:

Verseny Eredmény Évszám

Nemzetközi Tudományos Diákköri Konferencia (TF-TDK 22nd International Student Congress on Sport Sciences, ISCSS-2016), Testnevelési Egyetem

„Award of Excellence” díj (Előadás: Training techniques that help experiencing ’flow’ in youth handball teams)

2016

Schweigert Dávid  Sportszervező BSc

Sportág Eredmény Évszám

Torna

Magyar Mesterfokú Tornászbajnokság, csapatverseny, 1. hely

2016

 

Magyar Mesterfokú Tornászbajnokság, szerenkénti döntő, gyűrű 1. hely

2016


Selmeczi Bánk  Sportszervező BSc

Sportág Eredmény Évszám

Torna

Magyar Mesterfokú Tornászbajnokság, csapatverseny, 1. hely

2016

 

Magyar Mesterfokú Tornászbajnokság, szerenkénti döntő, lólengés 3. hely

2016

Portálkezelői menü Tartalom módosításaUtolsó módosítás dátuma: 2017.01.31.
Eseménynaptár
Előző hónap a naptárban 2017 november Következő hónap a naptárban
H Hétfő K Kedd Sz Szerda Cs Csütörtök P Péntek Sz Szombat V Vasárnap
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
ELTE Logo